AMC1301QDWVRQ1
מק"ט מוצר של DigiKey
296-48286-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
296-48286-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
296-48286-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AMC1301QDWVRQ1
תיאור
IC OPAMP ISOLATION 1 CIRC 8SOIC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
בידוד מכשור 1 מעגלים חשמליים 8-SOIC
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
AMC1301QDWVRQ1 דגמים
קטגוריה
זרם - יציאה / ערוץ
13 mA
יצרן
מתח - תחום (מינימום)
3 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מתח - תחום (מקסימום)
5.5 V
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סוג מגבר
דירוג
לרכב
מספר המעגלים
1
הרשאה
AEC-Q100
מכפלת רוחב פס בהגבר
1 MHz
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מקדם (Bias) כניסה
60 µA
מארז‏ / תיבה
‎8-SOIC (רוחב "0.295‏, 7.50 מ"מ)
מתח - היסט (Offset) כניסה
50 µV
מארז ההתקן של הספק
8-SOIC
זרם - הספקה
5.9mA