BQ24170RGYR
מק"ט מוצר של DigiKey
296-38877-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
296-38877-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
296-38877-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BQ24170RGYR
תיאור
IC BATT CHG LI-ION 1-3CEL 24VQFN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מטען IC ליתיום-יון/פולימר ‎24-VQFN (5.5×3.5)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BQ24170RGYR דגמים
קטגוריה
זרם טעינה - מקס'
4A
יצרן
Texas Instruments
מתח מארז סוללות
4.2V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מתח - הספקה (מקס')
17V
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)