BQ51003YFPR
מק"ט מוצר של DigiKey
296-39952-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
296-39952-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
296-39952-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BQ51003YFPR
תיאור
IC WIRELESS PWR RCVR 28DSBGA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מקלט הספק אלחוטי PMIC ‎28-DSBGA‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BQ51003YFPR דגמים
קטגוריה
מתח - הספקה
4V ~ 10V
יצרן
Texas Instruments
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
28-XFBGA, DSBGA
יישומים
מקלט הספק אלחוטי
מארז ההתקן של הספק
‎28-DSBGA‎
זרם - הספקה
500mA