BZX84C39VDBZR
מק"ט מוצר של DigiKey
296-BZX84C39VDBZRTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
296-BZX84C39VDBZRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
296-BZX84C39VDBZRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX84C39VDBZR
תיאור
39V ZENER DIODE IN SOT-23 PACKAG
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 39 V 250 mW ±5% הרכבה משטחית SOT-23-3
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
130 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
30 nA @ 27.3 V
סדרה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
טולרנס
±5%
מארז ההתקן של הספק
SOT-23-3
הספק - מקס'
250 mW