BZX84C8V2DBZR | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | 8.2V ZENER DIODE IN SOT-23 PACKA |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 12 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | דיודות - זנר (Zener) 8.2 V 250 mW ±5% הרכבה משטחית SOT-23-3 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | עכבה (מקס') (Zzt) 15 Ohms |
יצרן | זרם - דלף הפוך @ Vr 600 nA @ 5.75 V |
סדרה | מתח - קדמי (Vf) (מקס') @ If 900 mV @ 10 mA |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 150°C |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח - זנר (נקוב) (Vz) | מארז / תיבה |
טולרנס ±5% | מארז ההתקן של הספק SOT-23-3 |
הספק - מקס' 250 mW |