BZX84C8V2DBZR
מק"ט מוצר של DigiKey
296-BZX84C8V2DBZRTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
296-BZX84C8V2DBZRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
296-BZX84C8V2DBZRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX84C8V2DBZR
תיאור
8.2V ZENER DIODE IN SOT-23 PACKA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 8.2 V 250 mW ±5% הרכבה משטחית SOT-23-3
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
15 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
600 nA @ 5.75 V
סדרה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
סטטוס החלק
פעיל
טולרנס
±5%
מארז ההתקן של הספק
SOT-23-3
הספק - מקס'
250 mW