F28P659SH6PTPQ1
מק"ט מוצר של DigiKey
296-F28P659SH6PTPQ1-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
F28P659SH6PTPQ1
תיאור
AUTOMOTIVE C2000 32-BIT MCU, 400
תיאור מפורט
C28x C2000™ C28x Piccolo™ רכיבים משובצים IC ליבה כפולה ‎32-bit‏‎ 200MHz ‎768KB (768K × 8)‎ FLASH ‎176-HLQFP (24×24)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
F28P659SH6PTPQ1 דגמים
גודל RAM
K‏244‏ x‏ 8‏
סדרה
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
2.8V ~ 3.63V
אריזה
מגש
ממירי נתונים
SAR‏ b‏16‏/12‏x‏36‏ A/D‏, b‏12‏x‏2‏ D/A‏
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)
גודל ליבה
ליבה כפולה ‎32-bit‏‎
דירוג
לרכב
מהירות
200MHz