LFC789D25CDR
מק"ט מוצר של DigiKey
296-17214-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
296-17214-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
296-17214-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LFC789D25CDR
תיאור
IC LNR REG CTRLR 2OUT 8SOIC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
בקרי מייצב ליניארי IC קבוע ומתכוונן חיובי 2 יציאה 8-SOIC
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LFC789D25CDR דגמים
קטגוריה
מתח - כניסה
9V ~ 16V
יצרן
Texas Instruments
טמפרטורת פעולה
0°C ~ 70°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
מארז ההתקן של הספק
8-SOIC
סוג
קבוע ומתכוונן חיובי
מארז‏ / תיבה
‎8-SOIC (רוחב "0.154, 3.90 מ"מ)
מספר היציאות
2
מספר מוצר בסיס
זרם - הספקה
2.5mA