LM1084IS-3.3/NOPB
מק"ט מוצר של DigiKey
LM1084IS-3.3/NOPB-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LM1084IS-3.3/NOPB
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 5A TO263
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 5A 263‏-TO‏ (3‏-DDPAK‏)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LM1084IS-3.3/NOPB דגמים
קטגוריה
זרם - יציאה
יצרן
זרם - רגיעה (Iq)
10 mA
אריזה
צינור
PSRR
72dB (120Hz)
סטטוס החלק
פעיל
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר
תצורת יציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סוג היציאה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר המייצבים
1
מארז‏ / תיבה
4‏-263‏-TO‏, PAK‏2‏D‏ (3‏ מוליכים + לשונית), AA‏263‏-TO‏
מתח - כניסה (מקס')
27V
מארז ההתקן של הספק
263‏-TO‏ (3‏-DDPAK‏)
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V