LM1086CSX-3.3/NOPB
מק"ט מוצר של DigiKey
LM1086CSX-3.3/NOPBTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
LM1086CSX-3.3/NOPBCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
LM1086CSX-3.3/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LM1086CSX-3.3/NOPB
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 1.5A TO263
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 1.5A 263‏-TO‏ (3‏-DDPAK‏)
מודלים EDA/CAD
LM1086CSX-3.3/NOPB דגמים
זרם - רגיעה (Iq)
5 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - הספקה (מקס')
10 mA
PSRR
72dB (120Hz)
תצורת יציאה
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר, קצר
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
0°C ~ 125°C
מספר המייצבים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - כניסה (מקס')
27V
מארז‏ / תיבה
4‏-263‏-TO‏, PAK‏2‏D‏ (3‏ מוליכים + לשונית), AA‏263‏-TO‏
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V