LM1117DT-2.5/NOPB
מק"ט מוצר של DigiKey
296-50612-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LM1117DT-2.5/NOPB
תיאור
IC REG LINEAR 2.5V 800MA TO252-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 800mA ‎TO-252-3‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LM1117DT-2.5/NOPB דגמים
קטגוריה
זרם - יציאה
יצרן
זרם - רגיעה (Iq)
5 mA
אריזה
צינור
זרם - הספקה (מקס')
10 mA
סטטוס החלק
פעיל
PSRR
75dB (120Hz)
תצורת יציאה
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
0°C ~ 125°C
מספר המייצבים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - כניסה (מקס')
15V
מארז‏ / תיבה
3‏-252‏-TO‏, DPAK‏ (2‏ מוליכים + לשונית), 63‏ SC‏
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
2.5V