LM1117DT-2.85/NOPB
מק"ט מוצר של DigiKey
LM1117DT-2.85/NOPB-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LM1117DT-2.85/NOPB
תיאור
IC REG LIN 2.85V 800MA TO252-3
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 800mA ‎TO-252-3‎
מודלים EDA/CAD
LM1117DT-2.85/NOPB דגמים
זרם - רגיעה (Iq)
5 mA
אריזה
צינור
זרם - הספקה (מקס')
10 mA
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
PSRR
75dB (120Hz)
טמפרטורת פעולה
0°C ~ 125°C
מתח - כניסה (מקס')
15V
מארז‏ / תיבה
3‏-252‏-TO‏, DPAK‏ (2‏ מוליכים + לשונית), 63‏ SC‏
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
2.85V