LM1117IMPX-3.3/NOPB
מק"ט מוצר של DigiKey
LM1117IMPX-3.3/NOPBTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
LM1117IMPX-3.3/NOPBCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
LM1117IMPX-3.3/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LM1117IMPX-3.3/NOPB
תיאור
IC REG LIN 3.3V 800MA SOT-223-4
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 800mA SOT-223-4
מודלים EDA/CAD
LM1117IMPX-3.3/NOPB דגמים
זרם - רגיעה (Iq)
5 mA
סדרה
זרם - הספקה (מקס')
10 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
PSRR
75dB (120Hz)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מארז‏ / תיבה
TO-261-4, TO-261AA
מתח - כניסה (מקס')
15V
מארז ההתקן של הספק
SOT-223-4
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V