LM1117T-3.3/NOPB
מק"ט מוצר של DigiKey
LM1117T-3.3/NOPB-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LM1117T-3.3/NOPB
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 800MA TO220-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 800mA ‎TO-220-3
מודלים EDA/CAD
LM1117T-3.3/NOPB דגמים
זרם - רגיעה (Iq)
5 mA
סדרה
זרם - הספקה (מקס')
10 mA
אריזה
צינור
PSRR
75dB (120Hz)
טמפרטורת פעולה
0°C ~ 125°C
סוג היציאה
סוג ההרכבה
חור מעבר
מארז‏ / תיבה
‎TO-220-3
מתח - כניסה (מקס')
15V
מארז ההתקן של הספק
‎TO-220-3
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V