LM120H-12
מק"ט מוצר של DigiKey
296-50310-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LM120H-12
תיאור
IC REG LINEAR -12V 200MA TO3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים שלילי קבוע 1 יציאה 200mA TO-3
מודלים EDA/CAD
LM120H-12 דגמים
זרם - רגיעה (Iq)
1 mA
אריזה
בתפזורת
PSRR
64dB (120Hz)
מאפייני הגנה
טמפרטורת-יתר
תצורת יציאה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C