LM140K-12/NOPB
מק"ט מוצר של DigiKey
296-39686-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LM140K-12/NOPB
תיאור
IC REG LINEAR 12V 1A TO3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 1A TO-3
מודלים EDA/CAD
LM140K-12/NOPB דגמים
זרם - רגיעה (Iq)
6 mA
אריזה
מגש
PSRR
72dB (120Hz)
מאפייני הגנה
טמפרטורת-יתר, קצר חשמלי
תצורת יציאה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סוג היציאה
סוג ההרכבה
חור מעבר
מספר המייצבים
1
מארז‏ / תיבה
TO-205AD, TO-39-3 פחית מתכת
מתח - כניסה (מקס')
35V
מארז ההתקן של הספק
TO-3
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
12V