LM340T-12/NOPB
מק"ט מוצר של DigiKey
LM340T-12/NOPB-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LM340T-12/NOPB
תיאור
IC REG LINEAR 12V 1.5A TO220-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 1.5A ‎TO-220-3
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LM340T-12/NOPB דגמים
קטגוריה
זרם - יציאה
יצרן
זרם - רגיעה (Iq)
8 mA
אריזה
צינור
PSRR
80dB (120Hz)
סטטוס החלק
פעיל
מאפייני הגנה
טמפרטורת-יתר, קצר חשמלי
תצורת יציאה
טמפרטורת פעולה
0°C ~ 125°C
סוג היציאה
סוג ההרכבה
חור מעבר
מספר המייצבים
1
מארז‏ / תיבה
‎TO-220-3
מתח - כניסה (מקס')
35V
מארז ההתקן של הספק
‎TO-220-3
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
12V