LM3940IMPX-3.3/NOPB
מק"ט מוצר של DigiKey
LM3940IMPX-3.3/NOPBTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
LM3940IMPX-3.3/NOPBCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
LM3940IMPX-3.3/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LM3940IMPX-3.3/NOPB
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT-223-4
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 1A SOT-223-4
מודלים EDA/CAD
LM3940IMPX-3.3/NOPB דגמים
קטגוריה
מפל המתח (מקס')
V‏0.2‏ ב-mA‏100‏
יצרן
זרם - יציאה
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מאפייני הגנה
טמפרטורת-יתר, קצר חשמלי
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
תצורת יציאה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג היציאה
מארז‏ / תיבה
TO-261-4, TO-261AA
מספר המייצבים
1
מארז ההתקן של הספק
SOT-223-4
מתח - כניסה (מקס')
7.5V
מספר מוצר בסיס
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V