LM3S1P51-IBZ80-C5 פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
דומים
Texas Instruments
קיים במלאי: 428
גיליון נתונים
דומים
Texas Instruments
קיים במלאי: 806
גיליון נתונים
ARM® Cortex®-M3 Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 1000 רכיבים משובצים IC ‎32-Bit 80MHz ‎64KB (64K × 8)‎ FLASH ‎108-BGA (10×10)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
LM3S1P51-IBZ80-C5
מק"ט מוצר של DigiKey
296-28527-5-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LM3S1P51-IBZ80-C5
תיאור
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 108BGA
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
LM3S1P51-IBZ80-C5 דגמים
קטגוריה
גודל זיכרון תכנות
יצרן
סוג זיכרון תכנות
FLASH
סדרה
גודל RAM
24K x 8
אריזה
מגש
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
1.08V ~ 3.6V
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
ממירי נתונים
A/D 16x10b
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
לא מאומת
סוג מתנד
פנימי
מעבד ליבה
ARM® Cortex®-M3
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
גודל ליבה
‎32-Bit
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מהירות
80MHz