LM3S608-IQN50-C2
מק"ט מוצר של DigiKey
726-1091-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LM3S608-IQN50-C2
תיאור
IC MCU 32BIT 32KB FLASH 48LQFP
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
ARM® Cortex®-M3 Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 600 רכיבים משובצים IC ‎32-Bit 50MHz ‎32KB (32K × 8)‎ FLASH ‎48-LQFP (7×7)‎
מודלים EDA/CAD
LM3S608-IQN50-C2 דגמים
קטגוריה
גודל זיכרון תכנות
יצרן
סוג זיכרון תכנות
FLASH
סדרה
גודל RAM
‎8K × 8‎
אריזה
מגש
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
3V ~ 3.6V
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
ממירי נתונים
A/D 8x10b
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
לא מאומת
סוג מתנד
פנימי
מעבד ליבה
ARM® Cortex®-M3
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
גודל ליבה
‎32-Bit
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מהירות
50MHz