LM4040A10IDBZR
מק"ט מוצר של DigiKey
296-20855-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
296-20855-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
296-20855-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LM4040A10IDBZR
תיאור
IC VREF SHUNT 0.1% SOT23-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מצדי ייחוס מתח IC ±0.1% SOT-23-3
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LM4040A10IDBZR דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
100ppm/°C
יצרן
Texas Instruments
רעש - 10‎ Hz עד 10‎ kHz
180µVrms
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - קתודה
125 µA
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
סוג ייחוס
מצדי
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג היציאה
קבוע
מארז‏ / תיבה
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
10V
מארז ההתקן של הספק
SOT-23-3
זרם - יציאה
15 mA
מספר מוצר בסיס
טולרנס
±0.1%