LM4040AIM3-2.5 פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
ישירים
Texas Instruments
קיים במלאי: 34,991
גיליון נתונים
דומים
Analog Devices Inc.
קיים במלאי: 1,661
גיליון נתונים
דומים
Analog Devices Inc.
Diodes Incorporated
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Diodes Incorporated
Microchip Technology
מצדי ייחוס מתח IC ±0.1% SOT-23-3
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SOT-23-3
LM4040AIM3-2.5
מק"ט מוצר של DigiKey
296-LM4040AIM3-2.5TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LM4040AIM3-2.5
תיאור
IC VREF SHUNT 0.1% SOT23-3
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
LM4040AIM3-2.5 דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
100ppm/°C
זרם - קתודה
65 µA
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
2.5V
זרם - יציאה
15 mA
מספר מוצר בסיס
טולרנס
±0.1%