LM4040C25IDCKR
מק"ט מוצר של DigiKey
296-17938-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
296-17938-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
296-17938-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LM4040C25IDCKR
תיאור
IC VREF SHUNT 0.5% SC70-5
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מצדי ייחוס מתח IC ±0.5% SC-70-5
מודלים EDA/CAD
LM4040C25IDCKR דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
100ppm/°C
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - קתודה
80 µA
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מארז‏ / תיבה
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
2.5V
מארז ההתקן של הספק
SC-70-5
זרם - יציאה
15 mA
מספר מוצר בסיס
טולרנס
±0.5%