LM4040C25QDBZRG4 פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
ישירים
Texas Instruments
קיים במלאי: 6,834
גיליון נתונים
מומלצי MFR
Texas Instruments
קיים במלאי: 9,675
גיליון נתונים
דומים
דומים
קיים במלאי: 697
מצדי ייחוס מתח IC ±0.5% SOT-23-3
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SOT-23-3
LM4040C25QDBZRG4
מק"ט מוצר של DigiKey
LM4040C25QDBZRG4-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LM4040C25QDBZRG4
תיאור
IC VREF SHUNT 0.5% SOT23-3
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
LM4040C25QDBZRG4 דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
100ppm/°C
יצרן
רעש - 10‎ Hz עד 10‎ kHz
35µVrms
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
זרם - קתודה
80 µA
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)
סוג ייחוס
מצדי
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג היציאה
קבוע
מארז‏ / תיבה
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
2.5V
מארז ההתקן של הספק
SOT-23-3
זרם - יציאה
15 mA
מספר מוצר בסיס
טולרנס
±0.5%