LM4040CIM3-10.0/NOPB
מק"ט מוצר של DigiKey
LM4040CIM3-10.0/NOPBTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
LM4040CIM3-10.0/NOPBCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
LM4040CIM3-10.0/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LM4040CIM3-10.0/NOPB
תיאור
IC VREF SHUNT 0.5% SOT23-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מצדי ייחוס מתח IC ±0.5% SOT-23-3
מודלים EDA/CAD
LM4040CIM3-10.0/NOPB דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
100ppm/°C
רעש - 10‎ Hz עד 10‎ kHz
180µVrms
זרם - קתודה
100 µA
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
10V
זרם - יציאה
15 mA
מספר מוצר בסיס
טולרנס
±0.5%