LM4040D25IDBZR | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | IC VREF SHUNT 1% SOT23-3 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 12 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | מצדי ייחוס מתח IC ±1% SOT-23-3 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | LM4040D25IDBZR דגמים |
קטגוריה | מקדם טמפרטורה 150ppm/°C |
יצרן Texas Instruments | רעש - 10 Hz עד 10 kHz 35µVrms |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | זרם - קתודה 80 µA |
סטטוס החלק פעיל | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 85°C (TA) |
סוג ייחוס מצדי | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
סוג היציאה קבוע | מארז / תיבה TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
מתח - יציאה (מינ'/קבוע) 2.5V | מארז ההתקן של הספק SOT-23-3 |
זרם - יציאה 15 mA | מספר מוצר בסיס |
טולרנס ±1% |