LM4040D25IDBZR
מק"ט מוצר של DigiKey
296-17940-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
296-17940-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
296-17940-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LM4040D25IDBZR
תיאור
IC VREF SHUNT 1% SOT23-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מצדי ייחוס מתח IC ±1% SOT-23-3
מודלים EDA/CAD
LM4040D25IDBZR דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
‎150ppm/°C‎
זרם - קתודה
80 µA
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
2.5V
זרם - יציאה
15 mA
מספר מוצר בסיס
טולרנס
±1%