LM4050BEM3-2.5/NOPB
מק"ט מוצר של DigiKey
296-47683-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
296-47683-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
296-47683-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LM4050BEM3-2.5/NOPB
תיאור
IC VREF SHUNT 0.2% SOT23-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מצדי ייחוס מתח IC ±0.2% SOT-23-3
מודלים EDA/CAD
LM4050BEM3-2.5/NOPB דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
50ppm/°C
יצרן
Texas Instruments
רעש - 10‎ Hz עד 10‎ kHz
41µVrms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
2.5V
זרם - יציאה
15 mA
מספר מוצר בסיס
טולרנס
±0.2%