LM43603AQPWPTQ1
מק"ט מוצר של DigiKey
296-46642-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
296-46642-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
296-46642-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LM43603AQPWPTQ1
תיאור
IC REG BUCK ADJ 3A 16HTSSOP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
ממיר Buck מייצבים ממותגים IC חיובי מתכוונן 1V 1 יציאה 3A ‎16-PowerTSSOP (רוחב "0.173‏, 4.40 מ"מ)
מודלים EDA/CAD
LM43603AQPWPTQ1 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
יצרן
מתח - יציאה (מקס')
28V
סדרה
Digi-Reel®
תדר - מיתוג
200kHz ~ 2.2MHz
סטטוס החלק
פעיל
מיישר סינכרוני
כן
פונקציה
מוריד-מתח
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TJ)
תצורת יציאה
חיובי
דירוג
לרכב
טופולוגיה
הרשאה
AEC-Q100
הרכבה משטחית
מספר היציאות
1
מארז‏ / תיבה
מתח - כניסה (מינ')
3.5V
מארז ההתקן של הספק
‎16-HTSSOP‎
מתח - כניסה (מקס')
36V