LM76002RNPR
מק"ט מוצר של DigiKey
296-LM76002RNPRTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
296-LM76002RNPRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
296-LM76002RNPRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LM76002RNPR
תיאור
IC REG BUCK ADJ 2.5A 30WQFN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
ממיר Buck מייצבים ממותגים IC חיובי מתכוונן 1V 1 יציאה 2.5A ‎30-WFQFN‏, פדים חשופים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LM76002RNPR דגמים
קטגוריה
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
יצרן
מתח - יציאה (מקס')
57V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - יציאה
סטטוס החלק
פעיל
תדר - מיתוג
300kHz ~ 2.2MHz
פונקציה
מוריד-מתח
מיישר סינכרוני
כן
תצורת יציאה
חיובי
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TJ)
טופולוגיה
סוג ההרכבה
הרכבה-משטחית, צד ניתן-להרטבה
סוג היציאה
מארז‏ / תיבה
מספר היציאות
1
מארז ההתקן של הספק
‎30-WQFN (6×4)‎
מתח - כניסה (מינ')
3.5V
מספר מוצר בסיס
מתח - כניסה (מקס')
60V