LMK6HA10000ADLER
מק"ט מוצר של DigiKey
296-LMK6HA10000ADLERTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
296-LMK6HA10000ADLERCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
296-LMK6HA10000ADLERDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LMK6HA10000ADLER
תיאור
SILICONE OSC XO 100.0000MHZ HCSL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 MHz XO (סטנדרטי) HCSL מתנד 2.5V ~ 3.3V מצב המתנה (הדממה) 6-VDFN
קטגוריה
מתח - הספקה
2.5V ~ 3.3V
יצרן
יציבות התדר
±25ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - הספקה (מקס')
82mA
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מהוד בסיס
מארז‏ / תיבה
6-VDFN
סוג
מארז ההתקן של הספק
‎6-VSON (3.2×2.5)‎
תדר
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 2.50‏ מ"מ)
פונקציה
מצב המתנה (הדממה)
גובה - מקובע (מרבי)
0.039‏ אינץ' (1.00‏ מ"מ)
יציאה
HCSL
זרם - הספקה (השבתה) (מקס')
13mA