LMR14206XMKX/NOPB
מק"ט מוצר של DigiKey
296-41446-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
296-41446-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
296-41446-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LMR14206XMKX/NOPB
תיאור
IC REG BUCK ADJ 600MA SOT23
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
ממיר Buck מייצבים ממותגים IC חיובי מתכוונן 0.765V 1 יציאה 600mA SOT-23-6 דק‏, TSOT-23-6
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LMR14206XMKX/NOPB דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
מתח - כניסה (מקס')
42V
יצרן
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
סדרה
מתח - יציאה (מקס')
34V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - יציאה
סטטוס החלק
פעיל
תדר - מיתוג
1.25MHz
פונקציה
מוריד-מתח
מיישר סינכרוני
לא
תצורת יציאה
חיובי
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TJ)
טופולוגיה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג היציאה
מארז‏ / תיבה
מספר היציאות
1
מארז ההתקן של הספק
SOT-23-THIN
מתח - כניסה (מינ')
4.5V