LMR16006XDDCR
מק"ט מוצר של DigiKey
296-40293-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
296-40293-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
296-40293-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LMR16006XDDCR
תיאור
IC REG BUCK ADJ 600MA SOT23
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
ממיר Buck מייצבים ממותגים IC חיובי מתכוונן 0.765V 1 יציאה 600mA SOT-23-6 דק‏, TSOT-23-6
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LMR16006XDDCR דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
מתח - כניסה (מקס')
60V
יצרן
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
סדרה
מתח - יציאה (מקס')
55V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - יציאה
סטטוס החלק
פעיל
תדר - מיתוג
700kHz
פונקציה
מוריד-מתח
מיישר סינכרוני
לא
תצורת יציאה
חיובי
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TJ)
טופולוגיה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג היציאה
מארז‏ / תיבה
מספר היציאות
1
מארז ההתקן של הספק
SOT-23-THIN
מתח - כניסה (מינ')
4V