LMV321M7X/NOPB | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SC70-5 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 6 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | Standard (General Purpose) מכשור 1 מעגלים חשמליים פס-לפס SC-70-5 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | LMV321M7X/NOPB דגמים |
קטגוריה | מתח - היסט (Offset) כניסה 1.7 mV |
יצרן | זרם - הספקה 130µA |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | מתח - תחום (מינימום) 2.7 V |
סטטוס החלק פעיל | מתח - תחום (מקסימום) 5.5 V |
סוג מגבר | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 85°C |
מספר המעגלים 1 | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
סוג היציאה פס-לפס | מארז / תיבה 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 |
קצב שינוי ((Slew Rate 1V/µs | מארז ההתקן של הספק SC-70-5 |
מכפלת רוחב פס בהגבר 1 MHz | מספר מוצר בסיס |