LP2950-33LPRE3
מק"ט מוצר של DigiKey
296-LP2950-33LPRE3TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
296-LP2950-33LPRE3CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LP2950-33LPRE3
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 100MA TO92-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 100mA TO-92-3
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LP2950-33LPRE3 דגמים
קטגוריה
זרם - יציאה
יצרן
זרם - רגיעה (Iq)
120 µA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
זרם - הספקה (מקס')
14 mA
סטטוס החלק
פעיל
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר, קצר
תצורת יציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TJ)
סוג היציאה
סוג ההרכבה
חור מעבר
מספר המייצבים
1
מארז‏ / תיבה
(TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA מוליכים מכופפים
מתח - כניסה (מקס')
30V
מארז ההתקן של הספק
TO-92-3
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V