LP2992AILD-1.5/NOPB
מק"ט מוצר של DigiKey
296-45492-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
296-45492-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
296-45492-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LP2992AILD-1.5/NOPB
תיאור
IC REG LINEAR 1.5V 250MA 6-WSON
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 250mA ‎6-WSON (2.92×3.29)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LP2992AILD-1.5/NOPB דגמים
קטגוריה
זרם - רגיעה (Iq)
95 µA
יצרן
זרם - הספקה (מקס')
4 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
PSRR
45dB (1kHz)
סטטוס החלק
פעיל
פונקציות בקרה
אפשור
תצורת יציאה
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר, קצר
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מספר המייצבים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - כניסה (מקס')
16V
מארז‏ / תיבה
‎6-WDFN‏, פדים חשופים
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
1.5V