LP2992AIM5-2.5/NOPB
מק"ט מוצר של DigiKey
LP2992AIM5-2.5/NOPBTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
LP2992AIM5-2.5/NOPBCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
LP2992AIM5-2.5/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LP2992AIM5-2.5/NOPB
תיאור
IC REG LINEAR 2.5V 250MA SOT23-5
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 250mA ‎SOT-23-5‎
מודלים EDA/CAD
LP2992AIM5-2.5/NOPB דגמים
זרם - הספקה (מקס')
4 mA
PSRR
45dB (1kHz)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מתח - כניסה (מקס')
16V
מארז‏ / תיבה
SC-74A, SOT-753
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
2.5V