LP3852EMP-3.3/NOPB
מק"ט מוצר של DigiKey
LP3852EMP-3.3/NOPBTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
LP3852EMP-3.3/NOPBCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
LP3852EMP-3.3/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LP3852EMP-3.3/NOPB
תיאור
IC REG LIN 3.3V 1.5A SOT-223-5
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 1.5A SOT-223-5
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LP3852EMP-3.3/NOPB דגמים
קטגוריה
זרם - רגיעה (Iq)
3 mA
יצרן
זרם - הספקה (מקס')
10 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
PSRR
73dB ~ 57dB (120Hz)
סטטוס החלק
פעיל
פונקציות בקרה
אפשור
תצורת יציאה
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר, קצר
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מספר המייצבים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - כניסה (מקס')
7V
מארז‏ / תיבה
TO-261-5, TO-261AB
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V