LP38691DTX-3.3/NOPB
מק"ט מוצר של DigiKey
LP38691DTX-3.3/NOPBTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
LP38691DTX-3.3/NOPBCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
LP38691DTX-3.3/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LP38691DTX-3.3/NOPB
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 500MA TO252-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 500mA ‎TO-252-3‎
מודלים EDA/CAD
LP38691DTX-3.3/NOPB דגמים
קטגוריה
זרם - יציאה
יצרן
זרם - רגיעה (Iq)
55 µA
זרם - הספקה (מקס')
100 µA
סטטוס החלק
פעיל
PSRR
55dB (120Hz)
תצורת יציאה
מאפייני הגנה
טמפרטורת-יתר
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מתח - כניסה (מקס')
10V
מארז‏ / תיבה
3‏-252‏-TO‏, DPAK‏ (2‏ מוליכים + לשונית), 63‏ SC‏
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V