LP3964EMP-3.3/NOPB
מק"ט מוצר של DigiKey
LP3964EMP-3.3/NOPBTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
LP3964EMP-3.3/NOPBCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
LP3964EMP-3.3/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LP3964EMP-3.3/NOPB
תיאור
IC REG LIN 3.3V 800MA SOT-223-5
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 800mA SOT-223-5
מודלים EDA/CAD
LP3964EMP-3.3/NOPB דגמים
קטגוריה
זרם - יציאה
יצרן
זרם - רגיעה (Iq)
9 mA
זרם - הספקה (מקס')
15 mA
סטטוס החלק
פעיל
פונקציות בקרה
אפשור
תצורת יציאה
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר, קצר
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מתח - כניסה (מקס')
7V
מארז‏ / תיבה
TO-261-5, TO-261AB
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V