LP3985ITL-2.8/NOPB
מק"ט מוצר של DigiKey
LP3985ITL-2.8/NOPBTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
LP3985ITL-2.8/NOPBCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
LP3985ITL-2.8/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LP3985ITL-2.8/NOPB
תיאור
IC REG LINEAR 2.8V 150MA 5-DSBGA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 150mA ‎5-DSBGA (1.41×1.08)‎
מודלים EDA/CAD
LP3985ITL-2.8/NOPB דגמים
קטגוריה
זרם - רגיעה (Iq)
150 µA
יצרן
זרם - הספקה (מקס')
250 µA
Digi-Reel®
PSRR
50dB ~ 40dB (1kHz ~ 10kHz)
סטטוס החלק
פעיל
פונקציות בקרה
אפשור
תצורת יציאה
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר, קצר
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מתח - כניסה (מקס')
6V
מארז‏ / תיבה
5-WFBGA, DSBGA
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
2.8V