LP5907MFX-1.8/NOPB
מק"ט מוצר של DigiKey
296-41463-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
296-41463-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
296-41463-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LP5907MFX-1.8/NOPB
תיאור
IC REG LINEAR 1.8V 250MA SOT23-5
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 250mA ‎SOT-23-5‎
מודלים EDA/CAD
LP5907MFX-1.8/NOPB דגמים
PSRR
90dB ~ 60dB (100Hz ~ 100kHz)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מתח - כניסה (מקס')
5.5V
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
1.8V