LP5907MFX-3.1/NOPB
מק"ט מוצר של DigiKey
296-40358-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
296-40358-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
296-40358-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LP5907MFX-3.1/NOPB
תיאור
IC REG LINEAR 3.1V 250MA SOT23-5
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 250mA ‎SOT-23-5‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LP5907MFX-3.1/NOPB דגמים
קטגוריה
זרם - רגיעה (Iq)
25 µA
יצרן
זרם - הספקה (מקס')
425 µA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
PSRR
90dB ~ 60dB (100Hz ~ 100kHz)
סטטוס החלק
פעיל
פונקציות בקרה
אפשור
תצורת יציאה
מאפייני הגנה
טמפרטורת-יתר, קצר חשמלי
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מספר המייצבים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - כניסה (מקס')
5.5V
מארז‏ / תיבה
SC-74A, SOT-753
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.1V