LP5907UVX-3.3/NOPB
מק"ט מוצר של DigiKey
296-39067-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
296-39067-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
296-39067-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LP5907UVX-3.3/NOPB
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 250MA 4-DSBGA
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 250mA ‎4-DSBGA‎
מודלים EDA/CAD
LP5907UVX-3.3/NOPB דגמים
PSRR
90dB ~ 60dB (100Hz ~ 100kHz)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מתח - כניסה (מקס')
5.5V
מארז‏ / תיבה
4-XFBGA, DSBGA
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V