LP5910-1.8YKAR
מק"ט מוצר של DigiKey
296-47805-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
296-47805-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
296-47805-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LP5910-1.8YKAR
תיאור
IC REG LINEAR 1.8V 300MA 4-DSBGA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 300mA ‎4-DSBGA‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LP5910-1.8YKAR דגמים
קטגוריה
זרם - רגיעה (Iq)
25 µA
יצרן
זרם - הספקה (מקס')
350 µA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
PSRR
80dB ~ 25dB (100Hz ~ 2MHz)
סטטוס החלק
פעיל
פונקציות בקרה
אפשור
תצורת יציאה
מאפייני הגנה
טמפרטורת-יתר, קוטביות הפוכה, קצר חשמלי
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TJ)
מספר המייצבים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - כניסה (מקס')
3.3V
מארז‏ / תיבה
4-XFBGA, DSBGA
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
1.8V