LT1009ILP
מק"ט מוצר של DigiKey
296-9587-5-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LT1009ILP
תיאור
IC VREF SHUNT 0.2% TO92-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מצדי ייחוס מתח IC ±0.2% TO-92-3
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LT1009ILP דגמים
קטגוריה
טולרנס
±0.2%
יצרן
Texas Instruments
מקדם טמפרטורה
35ppm/°C
אריזה
בתפזורת
זרם - קתודה
400 µA
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
סוג ייחוס
מצדי
סוג ההרכבה
חור מעבר
סוג היציאה
קבוע
מארז‏ / תיבה
TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA)
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
2.5V
מארז ההתקן של הספק
TO-92-3
זרם - יציאה
10 mA