MUX36S16IPWR
מק"ט מוצר של DigiKey
296-45346-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
296-45346-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
296-45346-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MUX36S16IPWR
תיאור
IC MUX 16:1 170OHM 28TSSOP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 מתג מעגל-משולב (IC) מעגל 16:1 170Ohm 28-TSSOP
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MUX36S16IPWR דגמים
קטגוריה
זמן מיתוג (Ton, Toff) (מקס')
136ns, 78ns
יצרן
Texas Instruments
הזרקת מטען
0.31pC
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות ערוץ ((CS(off), CD(off)
3pF, 12.2pF
סטטוס החלק
פעיל
זרם - זליגה ((IS(off) (מקס')
40pA
מעגל מולטיפלקסר/דה-מולטיפלקסר
16:1
ערב-דיבור (Crosstalk)
-100dB ב-1MHz
מספר המעגלים
1
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)
התנגדות מצב-מופעל (מקס')
170Ohm
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
תיאום ערוץ-לערוץ (ΔRon)
6Ohm
מארז‏ / תיבה
‎28-TSSOP (רוחב "0.173‏, 4.00 מ"מ)
מתח - הספקה, יחידה (+V)
10V ~ 36V
מארז ההתקן של הספק
28-TSSOP
מתח - הספקה, כפולה (±V)
±5V ~ 18V