OPA170AIDBVT
מק"ט מוצר של DigiKey
296-29496-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
296-29496-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
296-29496-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
OPA170AIDBVT
תיאור
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
Standard (General Purpose) מכשור 1 מעגלים חשמליים פס-לפס ‎SOT-23-5‎
מודלים EDA/CAD
OPA170AIDBVT דגמים
קטגוריה
מתח - היסט (Offset) כניסה
250 µV
יצרן
זרם - הספקה
110µA
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - יציאה / ערוץ
17 mA
סטטוס החלק
פעיל
מתח - תחום (מינימום)
2.7 V
סוג מגבר
מתח - תחום (מקסימום)
36 V
מספר המעגלים
1
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סוג היציאה
פס-לפס
קצב שינוי (‏‎(Slew Rate
0.4V/µs
מארז‏ / תיבה
SC-74A, SOT-753
מכפלת רוחב פס בהגבר
1.2 MHz