OPA2244EA/250
מק"ט מוצר של DigiKey
296-OPA2244EA/250TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
296-OPA2244EA/250CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
OPA2244EA/250
תיאור
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8VSSOP
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
Standard (General Purpose) מכשור 2 מעגלים חשמליים ‎8-VSSOP‎
מודלים EDA/CAD
OPA2244EA/250 דגמים
קטגוריה
מתח - היסט (Offset) כניסה
700 µV
יצרן
זרם - הספקה
40µA (x2 ערוצים)
סדרה
זרם - יציאה / ערוץ
25 mA
מתח - תחום (מינימום)
2.2 V
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
מתח - תחום (מקסימום)
36 V
סוג מגבר
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מספר המעגלים
2
קצב שינוי (‏‎(Slew Rate
0.1V/µs
מארז‏ / תיבה
8‎-TSSOP‏,‏ ‎8-MSOP (רוחב "0.118‏, 3.00 מ"מ)
מכפלת רוחב פס בהגבר
430 kHz