OPA350EA/2K5 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8VSSOP |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 12 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | Standard (General Purpose) מכשור 1 מעגלים חשמליים פס-לפס 8-VSSOP |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | OPA350EA/2K5 דגמים |
קטגוריה | מתח - היסט (Offset) כניסה 150 µV |
יצרן | זרם - הספקה 5.2mA |
סדרה | זרם - יציאה / ערוץ 40 mA |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | מתח - תחום (מינימום) 2.5 V |
סטטוס החלק פעיל | מתח - תחום (מקסימום) 5.5 V |
סוג מגבר | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 85°C |
מספר המעגלים 1 | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
סוג היציאה פס-לפס | מארז / תיבה 8-TSSOP, 8-MSOP (רוחב "0.118, 3.00 מ"מ) |
קצב שינוי ((Slew Rate 22V/µs | מארז ההתקן של הספק 8-VSSOP |
מכפלת רוחב פס בהגבר 38 MHz | מספר מוצר בסיס |